L’espresso Gaetano Aiello, 3000 g, pupelės

90.50€
  • Gamintojas: CAFFÈ AIELLO
  • Prekės kodas: LGA
  • Prieinamumas: Pagal atskirą užklausimą e-paštu

Aprašymas

L’espresso Gaetano Aiello - išskirtinis, unikalus, meistriškai sukurtas kavos derinys. Aksominis, idealiai turtingas skonis, kad net cukrus nebūtinas! L’espresso Gaetano Aiello vardinis receptas prasideda tobulomis braziliškomis arabika pupelėmis, sumaniai papildytas puikiai aukštikalnėse išaugintomis arabikos pupelėmis iš Gvatemalos, ir galiausiai meistriškai prijungta švelniai saldi indiška bei stipri afrikietiška robusta.

L’espresso Gaetano Aiello linija yra iš tiesų nepaprasta kava, kuri suteikia tikrą malonumą ragaujančiam ją! Pačios aukščiausios kokybės kavos pupelių derinys buvo sukurtas išskirtinai kavos namams visame pasaulyje, kad jų klientai patirtų įspūdingo, iš tiesų išskirtinio espresso ragavimo malonumą. L’espresso Gaetano Aiello skirta tiems, kurie nori ne tik nustebinti savo klientus, bet į savo profesiją žiūri kaip į meną.


Specialioje apsauginėje pakuotėje skirtoje tvirtinti prie malūno. 3000 g, pupelės.


Itališkas espresso visame pasaulyje žinomas kaip atskira gėrimo kultūra ne dėl didžiųjų gamintojų koncernų. Tikrieji espresso vėliavnešiai yra mažos šeimų įmonės. Jų kuriamas espresso yra nuostabus skonių menas, receptai - originalūs ir išskirtiniai.

Būtent tokie “espresso menininkai” yra AIELLO šeima iš Rende miesto Kalabrijos regione. Sakoma, “labiau Italijos” negu Kalabrija nėra! Jau 50 metų “itališkojo bato” apačioje CAFFE AIELLO atrenka puikiausias pasaulio kavos pupeles ir kuria vieną tobuliausių espresso pasaulyje.

Pasimėgaukite skoniu, be kurio nebegalėsite gyventi!