Apie BIALETTI


1933 m. italų aliuminio pramonės verslininkas ir inžinierius Alfonso Bialetti iš išradėjo Luigi De Ponti įsigijo kavos virdulio MOKA EXPRESS patentą. Tai buvo labai paprastas ir elegantiškas sprendimas. Tuo metu visa Italija jau buvo apimta espresso manijos. Kiekviename bare ar restorane buvo rankinės ar jau ir automatinės espresso gaminimo mašinos. Alfonso Bialetti MOKA EXPRESS padarė tikrą perversmą. Espresso kultūra atkeliavo į kiekvienus italų namus! Žinoma, skyrėsi vandens slėgis ruošimo procese (MOKA EXPRESS - 1-2 atm., espresso aparate - 9 atm. ir daugiau), dėl to ant viršaus nebuvo ryškios putos, tačiau espresso gėrìmas tapo įprastu kaip valgymas ar miegas. 1950 m. MOKA EXPRESS paplito po visą pasaulį.

BIALETTI MOKA EXPRESS yra toks tobulas, kad visiškai nepakeistas gaminamas ir dabar. Jis eksponuojamas nuolatinėse ekspozicijose Dizaino ir Mokslo muziejuose Londone, Modernaus meno muziejuje Niujorke, įtrauktas į Gineso rekordų knygą! Italijoje tas pats virduliukas perduodamas iš kartos į kartą kaip šeimos relikvija.

Gaminiai paženklinti mažo vyruko su juodais ūsais ženklu pripildyti kokybės, patikimumo, novatoriško dizaino, itališkos aistros ir, svarbiausia, tikro espresso malonumų!

Pristatome BIALETTI MOKA EXPRESS ir kitus BIALETTI kompanijos geriausius gaminius. Mėgaukitės tobulu itališku espresso savo namuose!