LINEA CASA

LINEA CASA

LA CASA - namai. Tai nuostabiausi kavos deriniai skirti ruošti tikrą itališką espresso namuose! LA CASA - šeima. Pradėkite savo šeimos dieną tikro epresso kvapu sklindančiu iš jūsų moka virdulio!


LA QUALITA (kokybė) - tai ne skambus itališkas žodis, tai svarbiausias dalykas CAFFE AIELLO kompanijai. Atkaklus siekis sukurti išskirtinę, puikaus skonio kavą CAFFE AIELLO pelnė tarptautinį pripažinimą. Kavos pupelės renkamos iš geriausių pasaulio kavos augintojų Brazilijoje, Centrinėje Amerikoje, Centrinėje Afrikoje ir Indijoje.

Aukščiausios kokybės kavos pupelės pasiekę gamyklą kruopščiai išvalomos ir atrenkamos. Po to kava skrudinama naudojant unikalią CAFFE AIELLO techniką. Vėliau kava natūraliai atvėsinama, kad išsaugotų savo skonio savybes. Galiausiai skirtingų savybių kavos pupelės maišomos, kad išlaikytų subalansuotą, ypač ilgai išliekantį skonį. Tada kava pakuojama į specialią pakuotę su garantinėmis žymomis.

Miscela Classica Bar , 250/500 g, malta
Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turintis nesupainiojamus saldžius tyros kavos tonus, pilną ir stiprų skonį, bei pasitenkinimą keliantį itališko espresso aromatą. Kalabrijoje labiausiai mėgstamas espresso!Klasikinėje itališkoj..
5.10€
Miscela Classica Bar, 500 g, pupelės
Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turintis nesupainiojamus saldžius tyros kavos tonus, pilną ir stiprų skonį, bei pasitenkinimą keliantį itališko espresso aromatą. Kalabrijoje labiausiai mėgstamas espresso!500 g, pupelės.Itališ..
11.95€
Super Miscela, 250 g, malta
Neradome nė vieno kavos eksperto, kuris nemėgtų šio derinio! Skrupulingai, pupelė po pupelės suderintas, turi ypač intensyvų aromatą ir restorane paruoštos kavos skonį.Klasikinėje itališkoje vakuuminėje pakuotėje. 250 g, malta.Itališkas espresso visa..
5.62€
L’espresso Macinato Fresco, 250 g, malta
L’espresso Macinato Fresco skurta pagal geriausias itališkas tradicijas. Tai galimybė pasimėgauti senovinio itališko stiliaus kava. Pakuotėje įtaisytas specialus vožtuvėlis, kuris išsaugo originalų šios nuostabios kavos aromatą ir stiprų bei intensyv..
6.42€
Miscela Arabica 100%, 250 g, malta
Miscela Arabica - “100% Arabica” espresso kava. Tai taurių tonų derinys, kurie sukuria galingą ir nepaprastai gardų skonį, kurį lydi ypatingas ir malonus poskonis kartu su švelniu rafinuoto itališko espresso aromatu!Klasikinėje itališkoje vakuuminėje..
5.85€
Decaffeinato, 250 g, malta
CAFFE AIELLO espresso be kofeino - aromatinga ir puikiai subalansuota, su pilnaverčiu ir ilgai išliekančiu skoniu! Tiems, kas nori išvengti kofeino, tačiau mėgautis visais itališko espresso malonumais.Klasikinėje itališkoje vakuuminėje pakuotėje. 250..
5.52€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)