KAPSULĖS

KAPSULĖS

KavaišItalijos.lt pristato nuostabų AIELLO šeimos produktą - PERDIRBAMAS kavos kapsules Nespresso* aparatams. ESPRESSO E VOLENTIERI kapsulių viduje geriausi Arabikos ir Robustos deriniai užtikrinantys nuostabiausią tikro itališko epresso skonį!

Ir tai dar ne viskas! ESPRESSO E VOLENTIERI kapsulės yra draugiškos aplinkai. Jos pagamintos iš suyrančių medžiagų. Todėl dabar kapsules galite naudoti be kaltės jausmo!*prekinis ženklas Nespresso© nepriklauso Caffè Aiello ar BWT Company kompanijoms.

100% Arabica Bio espresso kapsulės, 10 vnt.
100% Arabica Bio - geriausių pasaulyje arabikų derinys. Harmoningo skonio ir rafinuotų malonių poskonių. Visa šiose kapsulėse esanti Arabica auginama išskirtinai tik oficialiuose EKOLOGIŠKUOSE ūkiuose!Pakuotėje 10 kapsulių.KavaišItalijos.lt pristato ..
3.99€
Intenso espresso kapsulės, 10 vnt.
Intenso kapsulėse sodraus (full-bodied) skonio ir saldaus aromato derinys. Pasižymi aiškiu stipriu išskirtinumu. Tobula kava gerti ryte ar bet kuriuo laiku, kai reikalingas energijos pliūpsnis!Pakuotėje 10 kapsulių.KavaišItalijos.lt pristato nuostabų..
3.59€
XL espresso kapsulės, 10 vnt.
Puikus derinys tiems, kurie mėgsta caffè americano. Sumalta taip, kad atskleistų savo geriausias skonines savybes ir džiugintų gomurį nuo pradžių iki galo!Pakuotėje 10 kapsulių.KavaišItalijos.lt pristato nuostabų AIELLO šeimos produktą - PERDIRBAMAS ..
3.59€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)