D.U.K.

Ar tinka BIALETTI kavinukai indukcinėms viryklėms?

Indukcinėms viryklėms tinka šie BIALETTI  kavinukai: https://kavaisitalijos.lt/indukcines

Visoms kitoms viryklėms (stiklo keramikos, paprastoms elektrinėms, dujinėms) tinka visi BIALETTI kavinukai.


Iš kokių medžiagų gaminami BIALETTI kavinukai?

Klasikiniai MOKA EXPRESS, FIAMMETTA ir kiti gaminami iš aliuminio. Indukcinėms viryklėms tinkantys (KITTY, VENUS, INDUCTION linija) gaminami iš nerūdijančio plieno.


Ar nekenksmingas aliuminis?

Visi BIALETTI kavinukai, kurie gaminami iš aliuminio, yra nuo pat pradžių (nuo 1933 m.) parduodami Europoje ir visame pasaulyje. Aliuminis specialiai apdirbamas ir pritaikytas maistinėms reikmėms. Mitas apie aliuminio kenksmingumą kilęs iš senų laikų, kai iš aliuminio buvo gaminami šaukštai, kurie turėjo tiesioginį kontaktą su dantimis…:)


Kur gaminami BIALETTI kavinukai?

Klasikinė MOKA EXPRESS linija gaminama išskirtinai Italijoje. Kiti kavinukai gaminami ir Italijoje, ir kitose šalyse, pavyzdžiui Rumunijoje. Gamybos skaidymas yra normalus didelių tarptautinių gamybos įmonių procesas globalioje ekonomikoje. Užtikriname, kad BIALETTI kompanija vykdo itin griežtą kokybės kontrolę, o pats kavinukų gamybos principas yra toks tobulas, kad nepakitęs nuo pat sukūrimo.


Ar prekiaujame tik internetu?

Taip, siekdami užtikrinti palankiausias kainas mūsų mažytėje rinkoje, prekybą vykdome tik e-krautuvėlėje.


Ar turime tarpinių ir kitų detalių BIALETTI kavinukams?

Taip, turime visų mūsų pristatomų BIALETTI kavinukų tarpinių, sietelių ir piltuvėlių. Jie yra čia: https://kavaisitalijos.lt/detales

Reikiamą dydį galite nustatyti šioje lentelėje: