LINEA BAR

LINEA BAR

LINEA BAR - geriausi kavos rinkiniais profesionaliems kavos aparatams. Nėra “buvusių” CAFFE AIELLO espresso ruošėjų! Tiesiog kartą pabandę geriausi kavos profesionalai nebegali atsisakyti CAFFE AIELLO!


LA QUALITA (kokybė) - tai ne skambus itališkas žodis, tai svarbiausias dalykas CAFFE AIELLO kompanijai. Atkaklus siekis sukurti išskirtinę, puikaus skonio kavą CAFFE AIELLO pelnė tarptautinį pripažinimą. Kavos pupelės renkamos iš geriausių pasaulio kavos augintojų Brazilijoje, Centrinėje Amerikoje, Centrinėje Afrikoje ir Indijoje.

Aukščiausios kokybės kavos pupelės pasiekę gamyklą kruopščiai išvalomos ir atrenkamos. Po to kava skrudinama naudojant unikalią CAFFE AIELLO techniką. Vėliau kava natūraliai atvėsinama, kad išsaugotų savo skonio savybes. Galiausiai skirtingų savybių kavos pupelės maišomos, kad išlaikytų subalansuotą, ypač ilgai išliekantį skonį. Tada kava pakuojama į specialią pakuotę su garantinėmis žymomis.

L’espresso Gaetano Aiello 100% Arabica, 3000 g, pupelės
L’espresso Gaetano Aiello 100% Arabica sukurta iš kruopščiausiai atrinktų arabikos pupelių iš viso pasaulio. Ši kava keliauja pas tuos, kurie mėgavimąsi aukščiausios kokybės espresso kava laiko ne tik garbe, bet ir privilegija! L’espresso Gaetano Aie..
104.00€
L’espresso Gaetano Aiello, 3000 g, pupelės
L’espresso Gaetano Aiello - išskirtinis, unikalus, meistriškai sukurtas kavos derinys. Aksominis, idealiai turtingas skonis, kad net cukrus nebūtinas! L’espresso Gaetano Aiello vardinis receptas prasideda tobulomis braziliškomis arabika pupelėmis, su..
90.50€
Antica Caffetteria Elite 25, 1000 g, pupelės
Antica Caffetteria Elite 25 - aukščiausios kokybės skonis iš Pietų ir Centrinės Amerikos. Tai labai mylimas espresso, ypač italų! Ši kava žinoma dėl savo subtilaus saldaus skonio ir gėlių aromato.1000 g, pupelės.Itališkas espresso visame pasaulyje ži..
28.00€
Antica Caffetteria Special, 1000 g, pupelės
Tai turtingo, sodraus, intensyvaus ir stipraus skonio derinys! Puikiai suderinta braziliška arabika ir aukštikalnių robusta sukurs riešutinių tonų neįtikėtiną espresso.1000 g, pupelės.Itališkas espresso visame pasaulyje žinomas kaip atskira gėrimo ku..
28.00€
Antica Caffetteria, 1000 g, pupelės
Antica Caffetteria - puikiai subalansuotas švelnių arabikų derinys iš Brazilijos, Gvatemalos ir Kolumbijos. Tiesiog žavingas saldaus poskonio espresso.1000 g, pupelės.Itališkas espresso visame pasaulyje žinomas kaip atskira gėrimo kultūra ne dėl didž..
28.00€
Extra Bar, 1000 g, pupelės
Extra Bar - stipraus ir tolygaus skonio derinys su stebuklingu aromatu! Tikrai nustebins gomurį savo tamsių poskonių palete ir ilgai išliekančiu skoniu.1000 g, pupelės.Itališkas espresso visame pasaulyje žinomas kaip atskira gėrimo kultūra ne dėl did..
26.00€
Super Bar, 1000 g, pupelės
Super Bar deriniui būdingas lengvas šokolado bukietas, prabangus saldumas ir gėrimo tankumas.1000 g, pupelės.Itališkas espresso visame pasaulyje žinomas kaip atskira gėrimo kultūra ne dėl didžiųjų gamintojų koncernų. Tikrieji espresso vėliavnešiai yr..
26.00€
Pregiata Bar, 1000 g, pupelės
Pregiata Bar - šviežio, gaivaus skonio jėga apdovanotas puikios braziliškos arabikos ir aukštikalnių robustos derinys.1000 g, pupelės.Itališkas espresso visame pasaulyje žinomas kaip atskira gėrimo kultūra ne dėl didžiųjų gamintojų koncernų. Tikrieji..
25.00€
Special Bar, 1000 g, pupelės
Secial Bar - braziliškos arabikos ir robustos derinys tikriems ekspertams! Labai maloniai stiprus ir jausmingas skonis, gerai jaučiamas tankumas su trupučiu kartumo.1000 g, pupelės.Itališkas espresso visame pasaulyje žinomas kaip atskira gėrimo kultū..
24.00€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)