RINKINIAI

RINKINIAI

Pristatome mūsų puikius dovanų rinkinius. Stengėmės pasiūlyti BIALETTI kavinukų ir tikros kavos AIELLO iš Kalabrijos derinius, kurie nustebintų net įnoringiausią espresso gurmaną. Ko gero pavyko tikrai ne blogai!;) Ne tik nudžiuginsite savo brangius artimus, būsite originalūs, bet ir sutaupysite! Smagių švenčių!!!

Bialetti Mini Express
Nuostabų espresso gaminimą dabar galite stebėti! Bialetti Mini Express kavinukas ir du firminiai puodeliai - puikiausia dovana!Dydis: 2 espresso puodeliai. Bendra kaitinimo indo talpa 130 ml.PRIEŠ NAUDOJIMĄPašalinkite visas etiketes.Nuplaukite šiltu ..
29.00€
Espresso rinkinys "Sužadėtinei (-iui)"
NUSTEBINKITE IR PARODYKITE SAVO MEILĘ “PER KAVĄ”:) NUOSTABUS MAŽASIS KLASIKINIS KAVINUKAS IR 250 g ARBA 500 g TIKROS KAVOS IŠ ITALIJOS!Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turintis nesupainiojamus saldžius tyros kavos tonus, pilną..
25.00€ 29.10€
Espresso rinkinys "Mamai ir tėčiui"
MAMAI, TĖČIUI IR JŲ SVEČIAMS:) KLASIKINIS 6 ESPRESSO PUODELIŲ KAVINUKAS IR 250 g ARBA 500 g TIKROS KAVOS IŠ ITALIJOS!Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turintis nesupainiojamus saldžius tyros kavos tonus, pilną ir stiprų skonį, ..
29.00€ 34.10€
Espresso rinkinys "Visai šeimynai"
VISAI VISAI “FAMIGLIA’I”:) KLASIKINIS 9 ESPRESSO PUODELIŲ KAVINUKAS IR TIKRA KAVA IŠ ITALIJOS: 250 g PAKUOTĖ SODRIOS “MISCELA BAR” IR 250 g - TIKRO ESPRESSO BE KOFEINO!Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turintis nesupainiojamus ..
42.00€ 49.62€
Espresso rinkinys "Smaližiams"
CAPPUCCINO REVOLIUCIJA:) TAIP, JUMS NEBEREIKIA SVAJOTI APIE BRANGŲ KAVOS APARATĄ. TIKRĄ CAPPUCCINO RUOŠIA ŠIS BIALETTI “KARVUTĖS” KAVINUKAS. IR 250 g ARBA 500 g TIKROS KAVOS IŠ ITALIJOS!Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turinti..
55.00€ 64.10€
Espresso rinkinys "Baristoms"
SU BRIKKA ELITE IŠVIRSITE ESPRESSO SU TOKIA PAČIA PUTA KAIP BARE! TIESIOG NUSTOSITE SVAJOTI APIE BRANGŲ KAVOS APARATĄ! IR 250 g ARBA 500 g TIKROS KAVOS IŠ ITALIJOS!Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turintis nesupainiojamus sald..
40.00€ 48.10€
Espresso rinkinys "Labai stilingiems"
STILIAUS IKONOMS. BIALETTI FIAMMETTA SPALVŲ PALETĖ IR GRYNA ARABICA!Miscela Arabica - “100% Arabica” espresso kava. Tai taurių tonų derinys, kurie sukuria galingą ir nepaprastai gardų skonį, kurį lydi ypatingas ir malonus poskonis kartu su švelniu ra..
27.00€ 32.85€
Espresso rinkinys "Pupos pupelės. Visas kilogramas!"
TIEMS, KAS DIENĄ PRADEDA MALDAMIESI KAVĄ. VISAS KILOGRAMAS VIENOS NUOSTABIAUSIŲ PASAULYJE KAVŲ PUPELIŲ! TIKRIEMS TIKRIEMS GURMANAMS.Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turintis nesupainiojamus saldžius tyros kavos tonus, pilną ir..
20.00€ 23.90€
'Auksinių' puodelių rinkinys
Du nuostabūs rankų darbo, autoriniai keramikiniai puodeliai dengti aukso glazūra! Nepakartojamo grožio! Skirti tik espresso. Su lėkštelėmis. Tobula dovana ar jūsų stalo papuošimas! Pristatomi mieloje pakuotėje.Komplekte: vienas puodelis dengtas aukso..
29.00€ 36.00€
Espresso rinkinys "Vestuvių dovana"
Tobula ir nuostabi vestuvių dovana! Vienintelis originalus pasaulyje - BIALETTI MOKA EXPRESS ir du nuostabūs rankų darbo, autoriniai keramikiniai puodeliai dengti aukso glazūra! Puodeliai nepakartojamo grožio! Skirti tik espresso. Su lėkštelėmis..
51.00€ 60.00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)