RINKINIAI

RINKINIAI

Pristatome mūsų puikius dovanų rinkinius. Stengėmės pasiūlyti BIALETTI kavinukų ir tikros kavos AIELLO iš Kalabrijos derinius, kurie nustebintų net įnoringiausią espresso gurmaną. Ko gero pavyko tikrai ne blogai!;) Ne tik nudžiuginsite savo brangius artimus, būsite originalūs, bet ir sutaupysite! Smagių švenčių!!!

Espresso rinkinys "Vestuvių dovana"
Tobula ir nuostabi vestuvių dovana! Vienintelis originalus pasaulyje - BIALETTI MOKA EXPRESS ir du nuostabūs rankų darbo, autoriniai keramikiniai puodeliai dengti aukso glazūra! Puodeliai nepakartojamo grožio! Skirti tik espresso. Su lėkštelėmis..
82.00€
Espresso puodelių rinkinys
Du nuostabūs rankų darbo, autoriniai keramikiniai puodeliai dengti aukso glazūra! Nepakartojamo grožio puodeliai taps išskirtine ir stilinga jūsų kavos gėrimo ritualo dalimi…Autoriniai puodeliai yra šiek tiek skirtingi, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo..
58.00€
Bialetti Mini Express
Nuostabų espresso gaminimą dabar galite stebėti! Bialetti Mini Express kavinukas ir du firminiai puodeliai - puikiausia dovana!Dydis: 2 espresso puodeliai. Bendra kaitinimo indo talpa 130 ml.PRIEŠ NAUDOJIMĄPašalinkite visas etiketes.Nuplaukite šiltu ..
29.00€
Espresso rinkinys "Sužadėtinei (-iui)"
NUSTEBINKITE IR PARODYKITE SAVO MEILĘ “PER KAVĄ”:) NUOSTABUS MAŽASIS KLASIKINIS KAVINUKAS IR 250 g ARBA 500 g TIKROS KAVOS IŠ ITALIJOS!Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turintis nesupainiojamus saldžius tyros kavos tonus, pilną..
26.00€ 29.10€
Espresso rinkinys "Mamai ir tėčiui"
MAMAI, TĖČIUI IR JŲ SVEČIAMS:) KLASIKINIS 6 ESPRESSO PUODELIŲ KAVINUKAS IR 250 g ARBA 500 g TIKROS KAVOS IŠ ITALIJOS!Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turintis nesupainiojamus saldžius tyros kavos tonus, pilną ir stiprų skonį, ..
31.00€ 34.10€
Espresso rinkinys "Visai šeimynai"
VISAI VISAI “FAMIGLIA’I”:) KLASIKINIS 9 ESPRESSO PUODELIŲ KAVINUKAS IR TIKRA KAVA IŠ ITALIJOS: 250 g PAKUOTĖ SODRIOS “MISCELA BAR” IR 250 g - TIKRO ESPRESSO BE KOFEINO!Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turintis nesupainiojamus ..
44.00€ 49.62€
Espresso rinkinys "Smaližiams"
CAPPUCCINO REVOLIUCIJA:) TAIP, JUMS NEBEREIKIA SVAJOTI APIE BRANGŲ KAVOS APARATĄ. TIKRĄ CAPPUCCINO RUOŠIA ŠIS BIALETTI “KARVUTĖS” KAVINUKAS. IR 250 g ARBA 500 g TIKROS KAVOS IŠ ITALIJOS!Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turinti..
65.00€ 68.10€
Espresso rinkinys "Baristoms"
SU BRIKKA ELITE IŠVIRSITE ESPRESSO SU TOKIA PAČIA PUTA KAIP BARE! TIESIOG NUSTOSITE SVAJOTI APIE BRANGŲ KAVOS APARATĄ! IR 250 g ARBA 500 g TIKROS KAVOS IŠ ITALIJOS!Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turintis nesupainiojamus sald..
46.00€ 49.10€
Espresso rinkinys "Labai stilingiems"
STILIAUS IKONOMS. BIALETTI FIAMMETTA SPALVŲ PALETĖ IR GRYNA ARABICA!Miscela Arabica - “100% Arabica” espresso kava. Tai taurių tonų derinys, kurie sukuria galingą ir nepaprastai gardų skonį, kurį lydi ypatingas ir malonus poskonis kartu su švelniu ra..
29.00€ 32.85€
Espresso rinkinys "Pupos pupelės. Visas kilogramas!"
TIEMS, KAS DIENĄ PRADEDA MALDAMIESI KAVĄ. VISAS KILOGRAMAS VIENOS NUOSTABIAUSIŲ PASAULYJE KAVŲ PUPELIŲ! TIKRIEMS TIKRIEMS GURMANAMS.Miscela Bar - labiausiai klasikinis CAFFE AIELLO derinys turintis nesupainiojamus saldžius tyros kavos tonus, pilną ir..
20.00€ 23.90€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)