L’espresso Gaetano Aiello 100% Arabica, 3000 g, pupelės

104.00€
  • Gamintojas: CAFFÈ AIELLO
  • Prekės kodas: LGA100
  • Prieinamumas: Pagal atskirą užklausimą e-paštu

Aprašymas

L’espresso Gaetano Aiello 100% Arabica sukurta iš kruopščiausiai atrinktų arabikos pupelių iš viso pasaulio. Ši kava keliauja pas tuos, kurie mėgavimąsi aukščiausios kokybės espresso kava laiko ne tik garbe, bet ir privilegija! L’espresso Gaetano Aiello 100% Arabica gimė iš kompanijos įkūrėjo Gaetano Aiello aistros ir viso gyvenimo atsidavimo. Jo tikslas buvo sukurti kavą, kuri viršija net reikliausių espresso mėgėjų lūkesčius.

L’espresso Gaetano Aiello linija yra iš tiesų nepaprasta kava, kuri suteikia tikrą malonumą ragaujančiam ją! Pačios aukščiausios kokybės kavos pupelių derinys buvo sukurtas išskirtinai kavos namams visame pasaulyje, kad jų klientai patirtų įspūdingo, iš tiesų išskirtinio espresso ragavimo malonumą. L’espresso Gaetano Aiello skirta tiems, kurie nori ne tik nustebinti savo klientus, bet į savo profesiją žiūri kaip į meną.


Specialioje apsauginėje pakuotėje skirtoje tvirtinti prie malūno. 3000 g, pupelės.


Itališkas espresso visame pasaulyje žinomas kaip atskira gėrimo kultūra ne dėl didžiųjų gamintojų koncernų. Tikrieji espresso vėliavnešiai yra mažos šeimų įmonės. Jų kuriamas espresso yra nuostabus skonių menas, receptai - originalūs ir išskirtiniai.

Būtent tokie “espresso menininkai” yra AIELLO šeima iš Rende miesto Kalabrijos regione. Sakoma, “labiau Italijos” negu Kalabrija nėra! Jau 50 metų “itališkojo bato” apačioje CAFFE AIELLO atrenka puikiausias pasaulio kavos pupeles ir kuria vieną tobuliausių espresso pasaulyje.

Pasimėgaukite skoniu, be kurio nebegalėsite gyventi!